نوشته

مدیران ادواری سازمان پسماند

توسط برنامه ها, مدیریتدر جولای 11, 2023
5/5 - (1 امتیاز)
  • ردیف نام سالهای تصدی مدت تصدی 
  • 1 داود تاجران 67/02/21 79/08/06 150 ماه
  • 3 حمیدالدین ملازهی 81/09/01 81/12/04 3 ماه
  • 4 شایان بهرامی 81/12/04 82/04/20 5 ماه
  • 5 ابوالفضل ابراهیمی 82/04/21 85/07/03 38 ماه
  • 6 اردشیر بیژنی 85/07/04 86/03/11 8 ماه
  • 7 فرهاد پورمحمد سخا 86/03/12 89/02/07 35 ماه
  • 8 سید محمد فیاض 89/02/08 92/10/07 56 ماه
  • 9 حسن کریمیان 92/10/08 93/12/08 14 ماه
  • 10 حسین جعفری 93/12/19 95/11/20 23 ماه
  • 11 منصور باقر صاد 95/11/20 96/10/0510 10 ماه
  • 12 رضا عبدلی 96/10/06 1398/11/10 25 ماه
  • 13 صدرالدین علیپور 1398/05/11 1400/10/05 29 ماه
  • 14 مهدی عزیزی 1400/10/06 1401/09/20 11 ماه
  • 15 رضا شرفی 1401/09/21 1402/04/20 7 ماه
  • 16 رضا محمدی 1402/04/21 تا کنون  

Views: 27

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    error: Content is protected !!